Barcamp č.4

Po usadení pocitov a dojmov, by som rád pochválil vysokú úroveň posledného bratislavského Barcampu.

Organizácia, zvolené priestory a úroveň prezentácií - všetko na jednotku. Z môjho pohľadu zatiaľ najlepší Barcamp, aj keď ako sme sa zhodli, išlo skôr o profesionálnu konferenciu, ako o pôvodnú formu Barcampu (tá snáď bola prítomná iba na Barcampe č.1).

Ešte raz poďakovanie Aliancii Fair-play, SME a všetkým prezentujúcim za dobrú úroveň podujatia.

Narozdiel od väčšiny ostatných bloggerov, som trávil menej času na prednáškach a viac shmoozovaním vo foyeri na druhom poschodí v dobrej spoločnosti (v nijakom konkrétnom poradí: Tomáš Bella, Adam Javůrek, braque, madciapka, synopsi, musho, matushiq a ďalší). Výborný catering (opäť dôkaz profesionalizácie tejto nekonferencie) bol všetkými oceňovaným bonusom.

PS: Verím, že väčšina zúčastnených pomôže vybranej kauze (ráta sa akákoľvek, aj malá, pár eurová, suma!) cez Ďakujeme.sk.

:: 23.11.2009 :: rubrika Komentáre :: pridal Daniel :: [*] ::

Diskusia:

Napísal tiso dňa 25.11.2009 o 13:28:29


myslim ze skor by sa malo viac diskutovat priamo na prednaskach. ale to zavisi dost od tem. Tentoraz boli temy dost vyhranene a jasne, takze sa neziadalo vela dodat.Druhy faktor je velkost auditoria (na mensich prednaskach je ziva diskusia pravdepodobnejsia).
Ale inak nie som velkym zastancom boja o "najcistejsiu" podobu barcampu, radsej nech to ma pre navstevnikov zmysel.

Napísal braque dňa 27.11.2009 o 21:12:17


nemalo by to skor vyzerat tak, ze sa sedi za stolmi, okolo behaju casnici, pije keca a do toho zufalci ukazuju mavatkami na vyziarenu stenu? :-)

Napísal rony dňa 01.12.2009 o 14:05:16